MMM in Poland / Rozwój MMM w Polsce


Hello all!

I’m Temporarily in Poland and trying to tell people here that we have such a wonderful system. For most it is wild and not clear. Nevertheless provides a video of the new party that came in and put his money. He said in his own language of course my thoughts. But in any case, “the ice is broken, comrades!”. This is not my first party, but here is one of the first. On the way a couple of people.
I hope this is not the last party here and still have time before leaving to open people’s eyes. If anyone wants I can communicate with the locals. My contact 48 538 946 270, titkovedward@gmail.com, skype titkovedward. Of course I’m busy during the day, but with a strong desire can 100% by mail to answer, or in the evening on the phone. Good luck to everyone! We have much.

Polska:

Witam wszystkich!

“M Tymczasowo w Polsce i stara się powiedzieć ludziom tutaj, że mamy taki wspaniały system. Dla większości jest dziki i nie jest jasne. Przewiduje jednak film o nowej partii, która weszła i umieścić swoje pieniądze. Powiedział w swoim języku oczywiście moje myśli. Ale w każdym razie, “lód jest łamane, towarzysze!”. To nie jest moja pierwsza strona, ale tutaj jest jeden z pierwszych. Po drodze kilka osób.
Mam nadzieję, że to nie jest ostatnia impreza tu i jeszcze czas przed wyjazdem, aby otworzyć ludziom oczy. Jeśli ktoś chce mogę porozumiewać się z mieszkańcami. Mój kontakt +48 538 946 270, titkovedward@gmail.com, skype titkovedward. Oczywiście, że jestem zajęty w ciągu dnia, ale z silnym pragnieniem może 100% pocztą odpowiedzieć, lub wieczorem na telefon. Powodzenia dla wszystkich! Mamy dużo.

 


Comments: